poniedziałek, 9 kwietnia 2018

Hello, I'm alive, czyli co i jak~

Czyli post trochę w stylu "o wszystkim i o niczym".

Zaniedbałam, nie pierwszy raz. Ciężko powiedzieć czy się poprawię, bo mam też inne rzeczy na głowie, jak i nieubłaganie zbliżający się koniec roku szkolnego (o zgrozo, jestem na pograniczu zagrożenia z rozszerzonej matmy), a oprócz nich pierwszy dla mnie egzamin zawodowy, więc nie ma co, jest co robić.
Na pewno nie ułatwia prowadzenia bloga mi fakt, że nie lubię pisać postów w telefonie - niestety jakakolwiek aplikacja służąca do tego celu nie jest w stanie zastąpić mi klasycznego przeglądarkowego bloggera.
Natomiast jeśli ktoś by mnie szukał, bo z blogiem bywa różnie, można śmiało walić na discordzie (Arisska#3503, z serwerów to chyba najłatwiej znaleźć mnie na Alicia Online Polska).
Chwalcie narody wattpada, na którym natomiast pisanie z telefonu jest o wiele wygodniejsze, a korektę na komputerze mogę już zrobić gdzieś ukradkiem, a ostatnio cierpię na nadmiar weny, więc zaczęłam jakieś pisajdło, jakby ktoś chciał poczytać, to zapraszam.Modeli chwilowo nie ruszam, niedawno po pewnych nieprzyjemnych wydarzenia, w których część z nich niestety (o zgrozo) nieco ucierpiała przynajmniej miałam motywację je wyczyścić z kurzu...
Na koniec wakacji podchodzę do zdawania BOJ, ostatecznie postanowione :D po dopytaniu instruktorki stwierdziła iż mogę próbować, więc do sierpnia skupiam się na poprawie rzeczy, o których już wiem, że wypadałoby poprawić, potem 2 tygodniowy obóz no i próbuję :D jak będzie to będzie.
W maju wybieram się na pyrkon, karnecik na całość zakupiony ^^
W marcu urodziny obchodziła moja kochana przyjaciółka, więc myślę że w końcu można by pochwalić się koszulkami z nadrukiem. Arcik wykonany na zamówienie przez IdrilFox, za co serdecznie dziękuję! ^_^ Zarazem mam wrażenie że dawanie komuś prezentu sprawia jeszcze więcej radości niż otrzymywanie - naprawdę! To zawsze niesamowite uczucie widzieć radość innej osoby, która pojawia się dzięki nam.A skoro już jesteśmy przy artach, to ślicznie dziękuję Shoukyokusei za narysowanie dla mnie cudownego wilczka!

I myślę że na razie na tym skończymy, na weekend jestem sama w domu, to korzystając z świętego spokoju myślę że w końcu wezmę się za jakiegoś normalnego posta~
Pozdrawiam serdecznie!

3 komentarze:

Każdy komentarz motywuje do dalszej pracy. Miło, jeśli zostawisz po sobie ślad :)

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia